Gå til innhold

Konsernledelsen

Sentralbord
Hovedkontor
Postboks 360, Økern 0513 Oslo
Besøksadresse
Lørenveien 37 0585 Oslo
Forbrukertelefon
Email forbrukerhenvendelser
Orgnummer
938 752 648
Anne Marit Panengstuen
Anne Marit Panengstuen
Konsernsjef - Nortura SA
anne.panengstuen@nortura.no
Hans Thorn Wittusen Foto Erik Burås
Hans Thorn Wittussen
Visekonsernsjef - Nortura SA
hans-thorn.wittussen@nortura.no
Henrik Frisell Foto Erik Burås
Henrik Frisell
Konserndirektør - Økonomi og finans
henrik.frisell@nortura.no
Lisbeth Svendsen Foto Erik Burås
Lisbeth Svendsen
Konserndirektør - Produksjon
lisbeth.svendsen@nortura.no
Lars Gunnar Johnsen Foto Erik Burås
Lars Gunnar Johnsen
Konserndirektør - Rødt kjøtt
lars.gunnar.johnsen@nortura.no
Siw Dejligbjerg Steen Foto Erik Burås
Siw Dejligbjerg Steen
Konserndirektør - Hvitt kjøtt og egg
siw.dejligbjerg.steen@nortura.no
Petter Brinchmann Foto Erik Burås
Petter Brinchmann
Konserndirektør - Proff og industri
petter.brinchmann@nortura.no
Erik Høeg
Erik Høeg
Konserndirektør - Vekst
erik.hoeg@nortura.no
Robert Bekkhus Foto Erik Burås
Robert Bekkhus
Konserndirektør - S&OP
robert.bekkhus@nortura.no
Eline Sommerfelt Bårdstu Foto Erik Burås
Eline Sommerfelt Bårdstu
Konserndirektør - HR
eline.bardstu@nortura.no
Kjell Rakkenes
Kjell S. Rakkenes
Konserndirektør - Kommunikasjon, samfunnsansvar og bærekraft
kjell.rakkenes@nortura.no 905 52 956
Hanne Steen
Hanne Steen
Direktør Trygg Mat og Dyrevelferd
hanne.steen@nortura.no

Last ned bilder av konsernledelsen her

Les mer...