graphic-element-nortura

Konsernledelsen

Anne Marit Panengstuen

Anne Marit Panengstuen

Konsernsjef - Nortura SA

Epost: anne.panengstuen@nortura.no

Hans Thorn Wittussen

Hans Thorn Wittussen

Visekonsernsjef - Nortura SA

Epost: hans-thorn.wittussen@nortura.no

Lisbeth Svendsen

Lisbeth Svendsen

Konserndirektør - Produksjon

Epost: lisbeth.svendsen@nortura.no

Karolina Grønås Henriksen

Karolina Grønås Henriksen

Konserndirektør - Rødt kjøtt

Epost: karolina.henriksen@nortura.no

Siw Dejligbjerg Steen

Siw Dejligbjerg Steen

Konserndirektør - Hvitt kjøtt og egg

Epost: siw.dejligbjerg.steen@nortura.no

Robert Bekkhus

Robert Bekkhus

Konserndirektør - S&OP, salgsstyring og industrisalg

Epost: robert.bekkhus@nortura.no

Erik Høeg

Erik Høeg

Konserndirektør - Vekst og konst. konserndirektør økonomi

Epost: erik.hoeg@nortura.no

Petter Brinchmann

Petter Brinchmann

Konserndirektør - Proff og industri

Epost: petter.brinchmann@nortura.no

Kjell S. Rakkenes

Kjell S. Rakkenes

Konserndirektør - Strategi, rammevilkår og kommunikasjon

Epost: kjell.rakkenes@nortura.no

Eline Sommerfelt Bårdstu

Eline Sommerfelt Bårdstu

Konserndirektør - HR

Epost: eline.bardstu@nortura.no